En İyi Dosya İndirme Programları

Çoğu kullanıcının bilgisayarında yer alan dosya indirme programlarını sizin için özetledik.

Internet Download Manager

Aslında pek çok kullanıcının bilgisayarında Internet Download Manager (IDM , idman) programı yer almaktadır ve genel olarakta en popüleri o dur.Programı kurduğunuzda hangi tarayıcılarınız varsa ona entegre edilmiş biçimde karşımıza çıkıyor.Tıkladığımız websitedeki ister tüm içeriği ister sadece bir videoyu veyahut mp3 dosyasını indirebiliyoruz.Ve en önemlisi ise program tamamen Türkçe.

idman indir

 

JDownloader


Günümüzdeki pek çok işletim sistemiyle uyumlu bir şekilde çalışan JDownloader programı da Türkçe desteklidir.Java destekli bir dosya indirme programı olan JDownloader ile Rapidshare tarzı sitelerden rahatlıkla dosya indirebilirsiniz.Ayrıca otomatik olarak sıkıştırılmış dosya açma özelliğide programda yer almaktadır.

jdownloader indir


Free Download Manager

Açık kaynaklı bir program olan Free Download Manager ile rahatlıkla dosya indirebilirsiniz.Ayrıca ücretsiz bir program olan Free Download Manager, kullanışlı bir arayüze ve hızlığa sahiptir.Ayrıca indirme işlemi sırasında herhangi bir nedenden dolayı indirme işleminiz yarıda kalırsa daha sonreadan da kaldıgınz yerden devam edebilirsiniz.

free download manager


Orbit Downloader

Bir diğer dosya indirme programı olan Orbit Downloader, popüler programlar arasında yer almaktadır.Oldukça kullanışlı bir programdır ve tek tuşla video ve müzikleri indirebilirsiniz.
İnternet tarayıcılarıyla da entegre olarak çalışan Orbit Downloader ile dosya indirme duraklatma ,devam etme, proxy desteği gibi özellikler yer almaktadır.

Orbit Downloader indir


FlashGet

Eski kullanıcıların uzun yıllardır aşina olduğu dosya indirme programı olan FlashGet iyi bir alternatif olabilecek programlar arasında yer alıyor.En temel özelliği ise dosyaları parçalayarak daha hızlı bir indirme özelliğine sahip olması ve indirmelerinizi durdurarak daha sonra devam ettirebilmeniz.Ve diğer programlar gibide tarayıcılarla entegreli bir şekilde çalışıyor.

flashget indir