WinRAR indir

Dosya Sıkıştırma Programı

WinRAR programı ile RAR ve ZIP dosyalarını açabilir , sıkıştırabilir ve bölümler haline parçalayabilirsiniz.

WinRAR programı bilgisayarlarımızın demirbaş programlarından biridir ve güvenli ve pratik dosya sıkıştırma ve arşivleme programı olarak bize yardımcı olur.

WinRAR ile RAR ve ZIP formatındaki dosyaları sıkıştırma veya sıkıştırılmış dosyaları açma konusunda başarılı bir şekilde bize yardımcı olmaktadır.Tabi bu formatlardan hangisi sıkıştırma konusunda başarılı derseniz bence RAR dosyaları daha çok sıkıştırma kapasitesine sahiptir.

Pek çok dil desteği bulunan WinRAR programı eğer sisteminiz Türkçe ise kurulum sırasında Türkçe olarak gelmektedir ve programıda Türkçe olarak kullanabilmektesiniz.Eğer yabancı windows kullanıyorsanız ayarlardan dil'i değiştirebilirsiniz.

WinRAR programının desteklediği formatlar ise ; RAR, ZIP, CAB, ARJ, ISO ve GZ gibi formatları kolaylıkla sıkıştırabilir veya açabilirsiniz.

WinRAR programı neden bu kadar popüler derseniz ise örneğin bilgisayarımızda 1 gb büyüklüğünde bir film var ve bunu bölmek istiyorsunuz.Bu noktada Winrar size yardımcı oluyor ve 1gb boyutundaki film dosyasını 100mb boyutlarında 10 parçaya bölüyor ve sıkıştırıyor.

Bunun yanı sıra bozuk arşiv dosyalarınıda programa sağ tıklayarak "onar"' dediğimizde Winrar size rar veya zip dosyasını onaracaktır.

WinRAR indir
WinRAR için yapılan yorumlar (3)
yorum avatar
WinRAR icin irfan yorumu 27 Mart 2015, 13:11
sözde ücretli ama winrar ücretsiz arkadaşlar beleş yani..
yorum avatar
WinRAR icin ali yorumu 11 Şubat 2015, 00:57
RAR uzantılı dosyalar nasıl açılır?
yorum avatar
WinRAR icin ahmet yorumu 25 Ağustos 2014, 19:00
rar dosyalarini winrar ile aciyorum gayet basarili
Lütfen yorumlarınızda WinRAR crack, WinRAR serial, license key gibi isteklerde bulunmayınız.
Copyright 2008 - 2016

indiRistan.Net