Handy Backup indir

Yedekleme Programı

Handy Backup kolay kullanım olanakları sunan bir yedekleme yazılımıdır.

Bu program ile bilgisayarınızın yedeğini otomatik olarak alabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzü ve gelişmiş arkaplan özellikleri sayesinde en iyi yedekleme yazılımlarından birisi olan Handy Backup, ev ve küçük ofis kullanımları için uygun bir yedekleme çözümüdür.

    * İstediğiniz verileri belirterek yedeklerini alabilme imkanı. Müzik, video, resim, dokümanlar gibi birçok farklı formattaki dosyaları ve hatta klasörleri yedekler.
    * Outlook, Outlook Express, Windows Mail, ICQ ve daha farklı anlık mesajlaşma yazılımlarının bağlantı kişi listelerini ve mesaj içeriklerini yedekleyebilir. Ayrıca sistem kayıt girdilerini de yedekleyerek olası bir sorunda kullanımınıza hazır tutar.
    * CD, DVD, HDD, LAN, flash bellek, ağ sürücüleri, ftp sunucuları gibi farklı alanlardan da yedekler alabilir.
    * Kolay ayarlanabilir esnek bir yedekleme takvimi sunan Handy Backup ile verilerinizi isterseniz şifreleyebilir veya sıkıştırabilirsiniz.
    * Android yedekleme özelliği ile Android mobil işletim sisteminizin de yedeğini alabilir. (T-Mobile G1 Android bir telefonunuz varsa tüm işletim sistemini yedekleyebilirsiniz.)

Önemli! Yazılım İngilizce olarak gelmektedir ancak küçük bir dil dosyası ile Türkçe hale getirebilirsiniz. Türkçe dil dosyasını indirmek için buraya tıklayın.

Handy Backup indir
Handy Backup için yapılan yorumlar (0)
Henüz yorum yazılmamış.
Lütfen yorumlarınızda Handy Backup crack, Handy Backup serial, license key gibi isteklerde bulunmayınız.
Copyright 2008 - 2016

indiRistan.Net