G Data AntiVirus 2010 indir

Virüs Koruma Programı

Geçtiğimiz yıl bir Alman araştırma şirketi tarafından dünyanın en iyi anti-virüs programı seçilen G Data Avk 2009 yenilenerek karşımıza G Data AntiVirus 2010 olarak çıktı.

Virüs yakalama oranı %99,8 olarak hesaplanan program bilgisayarınızı virüs, spyware, rootkit ve phishing den korumak için iddialı bir yazılım.

G Data AntiVirus 2010 bilgisayarınızın performansını düşürmeden en üst derece koruma sağlar. Program Fingerprinting (Parmak izi) özelliğiyle gereksiz virüs aramalarını engelleyerek zaman kazandırır. Parallel ve Double Scan özellikleriyle hem hızlı hem de güvenli tarama yapar. Program kullanıcıya göre hız ve güvenlik ayarlamalarını otomatik uygular. Virüs database i en hızlı güncellenen programlardan biridir. Program tanınmayan virüsler için geliştirdiği yöntemlerle maksimum koruma sağlıyor. Virüs, solucan, rootkit, casus yazılımlar, trojanlar, phishing (kredi kartı dolandırıcılığı) ve mail gibi iletişim kanallarıyla bilgisayarınıza zarar verebilecek kötü yazılımlara karşı tam koruma sağlar.

G Data AntiVirus 2010 basit arayüzüyle kullanıcıları yormadan rahat kullanım sağlıyor. Tek tıkla çalışan kullanıcı arayüzü çok aramadan tüm menülere ulaşılabilmesi amacıyla tasarlanmış. Kısacası geçen seneyi ödülle kapatan G Data ekibi bu iddiasını önümüzdeki yıl G Data AntiVirus 2010 ile de sürdüreceğe benziyor.

G Data AntiVirus 2010 indir
G Data AntiVirus 2010 için yapılan yorumlar (0)
Henüz yorum yazılmamış.
Lütfen yorumlarınızda G Data AntiVirus 2010 crack, G Data AntiVirus 2010 serial, license key gibi isteklerde bulunmayınız.
Copyright 2008 - 2016

indiRistan.Net