a-squared Anti-Malware indir

Zararlı Yazılımları Temizleyen Program

a-squared Anti-Malware sizi zararlı yazılımlardan etkili şekilde koruyabilecek bir programdır.

Veritabanının sürekli güncellenmesi yeni zararlı yazılımları en kısa sürede tanıyabileceği anlamına gelmektedir. Antivirüs yazılımları gibi arka planda çalışan tüm uygulamaları tarayan ve zararlı yazılımları tespit eden a-squared Anti-Malware sayesinde zararlı yazılımlar aktif olmadan engelleyebilirsiniz.

a-squared Anti-Malware bilgisayarınıza zarar veren yazılımları tespit eder ve hemen karantinaya alır. Daha sonra karantinadaki yazılımı istediğiniz gibi silebilirsiniz. Doğru biçimde kurmak için bir internet bağlantısı gereklidir.

a-squared Anti-Malware 4.0 Özellikleri:

  • Trojan, solucan, keylogger, dialer ve spyware gibi zararlı yazılımları bilgisayarınızdan siler.
  • Çift gerçek zamanlı koruma, imza taraması ve malware-IDS (HIPS) ile koruma sağlar.
  • a-squared HiJackFree sistem analiz aracını da içerisinde bulundurur.
  • a-squared Anti-Malware sisteminizi korumak için sürekli olarak çalışır. İnternete yeni bulaşan zararlı yazılımları kendini güncelleme özelliği sayesinde tanıyarak sisteminize bulaşmasını önler.
  • Program ile hassas taramalar yapıp bulduğunuz hertürlü zararlı yazılımı karantinaya alıp sisteminizde dolaşmasını engelleyebilirsiniz.
  • a-squared Anti-Malware ile bilgisayarınız oluşan zararlı ve gereksiz yazılımlara karşı güvenli bir temizlik yapabilirsiniz.

a-squared Anti-Malware indir
a-squared Anti-Malware için yapılan yorumlar (0)
Henüz yorum yazılmamış.
Lütfen yorumlarınızda a-squared Anti-Malware crack, a-squared Anti-Malware serial, license key gibi isteklerde bulunmayınız.
Copyright 2008 - 2016

indiRistan.Net