indiristan

Fotoshop

Fotoshop Programı

 
 
Sürüm
:
CS5
Dil
:
İngilizce
Boyut
:
20.6 MB
İşletim Sistemi
:
Windows
Lisans
:
Ücretsiz
Paylaş
:

Fotoshop programı ile resimlerinizde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

Fotoshop programı ile resimlerinizi düzenleyebilir , resimlerinizi düzenleyebilir ve çeşitli efektler ekleyebilirsiniz. Fotoshop yapma programı dünyada en fazla kullanılan resim düzenleme programıdır. Fotoshop indirerek fotoshopta birbirinden güzel çalışmalar uygulayabilirsiniz

Fotoshop ile harika görüntüler oluşturabilir , rötuş işlemi yapabilirsiniz.Programda yer alan Kırpma aracı sayesinde görüntülerinizi kırparak sizin için gereksiz olan alanı kaldırabilirsiniz.Resimlerinizdeki Parlaklık/kontrast değerlerini değiştirerek resminizin daha da canlı hale gelmesine olanak sağlayabilirsiniz.Resminizin boyutu sizin için fazla ise gerekli işlemleri yaparak yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Cilt sorununun bariz bir biçimde ortaya çıkmış bir resminiz var ise kolayca bir kaç işlem yaparak kusursuz ciltler oluşturabilir veya saç renginizi değiştirebilirsiniz.Fotoğraflarda oluşan kırmızı göz sorunu ise son derece kolay bir işlem sonucu ortadan kalkıyor.

Fotoshop yapabileceğiniz bazı programlar ise ;

4.5 editör puanı. 514714 kez indirildi.

Yazan YorumYorum Yap
ntvsporcu Fotoshop ile photoshop arasındaki fark nedirki..neyse güzel bir program kırmızı gözleri bununla halledebildim sonuunda..
hakann fotoshop indir diye geldım fakat bı turlü yapamadımmm (

Fotoshop indir

PROGRAM ARA


ÖNE ÇIKANLAR

© 2008-2014 İndiRistan.Net