indiristan

Fotoshop

Fotoshop Programı

 
 
Sürüm
:
CS5
Dil
:
İngilizce
Boyut
:
20.6 MB
İşletim Sistemi
:
Windows
Lisans
:
Ücretsiz
Paylaş
:

Fotoshop programı ile resimlerinizde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

Fotoshop programı ile resimlerinizi düzenleyebilir , resimlerinizi düzenleyebilir ve çeşitli efektler ekleyebilirsiniz. Fotoshop yapma programı dünyada en fazla kullanılan resim düzenleme programıdır. Fotoshop indirerek fotoshopta birbirinden güzel çalışmalar uygulayabilirsiniz

Fotoshop ile harika görüntüler oluşturabilir , rötuş işlemi yapabilirsiniz.Programda yer alan Kırpma aracı sayesinde görüntülerinizi kırparak sizin için gereksiz olan alanı kaldırabilirsiniz.Resimlerinizdeki Parlaklık/kontrast değerlerini değiştirerek resminizin daha da canlı hale gelmesine olanak sağlayabilirsiniz.Resminizin boyutu sizin için fazla ise gerekli işlemleri yaparak yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Cilt sorununun bariz bir biçimde ortaya çıkmış bir resminiz var ise kolayca bir kaç işlem yaparak kusursuz ciltler oluşturabilir veya saç renginizi değiştirebilirsiniz.Fotoğraflarda oluşan kırmızı göz sorunu ise son derece kolay bir işlem sonucu ortadan kalkıyor.

Fotoshop yapabileceğiniz bazı programlar ise ;

4.5 editör puanı. 513137 kez indirildi.

Yazan YorumYorum Yap
ntvsporcu Fotoshop ile photoshop arasındaki fark nedirki..neyse güzel bir program kırmızı gözleri bununla halledebildim sonuunda..
hakann fotoshop indir diye geldım fakat bı turlü yapamadımmm (

Lütfen yaptığınız yorumlarda Fotoshop crack, Fotoshop serial veya Fotoshop full key gibi bilgileri kesinlikle yazmayınız.Fotoshop indir

baslik

Son Eklenen Programlar

baslik

Tube Free

Tube FreeTube Free uygulaması ile YouTube videolarını izleyebilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Türksat 4A Uydu Frekansları

Türksat 4A Uydu FrekanslarıTürksat 4A uydusunda yer alan kanalların frekanslarını bu listeden öğrenebilirsiniz.
Fotoshop indir

PROGRAM ARA


ÖNE ÇIKANLAR

© 2008-2014 İndiRistan.Net