Fotoshop indir

Fotoshop Programı

Fotoshop programı ile resimlerinizde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

Fotoshop programı ile resimlerinizi düzenleyebilir , resimlerinizi düzenleyebilir ve çeşitli efektler ekleyebilirsiniz. Fotoshop yapma programı dünyada en fazla kullanılan resim düzenleme programıdır. Fotoshop indirerek fotoshopta birbirinden güzel çalışmalar uygulayabilirsiniz

Fotoshop ile harika görüntüler oluşturabilir , rötuş işlemi yapabilirsiniz.Programda yer alan Kırpma aracı sayesinde görüntülerinizi kırparak sizin için gereksiz olan alanı kaldırabilirsiniz.Resimlerinizdeki Parlaklık/kontrast değerlerini değiştirerek resminizin daha da canlı hale gelmesine olanak sağlayabilirsiniz.Resminizin boyutu sizin için fazla ise gerekli işlemleri yaparak yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Cilt sorununun bariz bir biçimde ortaya çıkmış bir resminiz var ise kolayca bir kaç işlem yaparak kusursuz ciltler oluşturabilir veya saç renginizi değiştirebilirsiniz.Fotoğraflarda oluşan kırmızı göz sorunu ise son derece kolay bir işlem sonucu ortadan kalkıyor.

Fotoshop yapabileceğiniz bazı programlar ise ;

Fotoshop indir
Fotoshop için yapılan yorumlar (2)
yorum avatar
Fotoshop icin ntvsporcu yorumu 26 Mart 2013, 14:46
Fotoshop ile photoshop arasındaki fark nedirki..neyse güzel bir program kırmızı gözleri bununla halledebildim sonuunda..
yorum avatar
Fotoshop icin hakann yorumu 21 Şubat 2013, 20:17
fotoshop indir diye geldım fakat bı turlü yapamadımmm (
Lütfen yorumlarınızda Fotoshop crack, Fotoshop serial, license key gibi isteklerde bulunmayınız.
Copyright 2008 - 2016

indiRistan.Net