R-Studio Data Recovery indir

Veri Kurtarma Programı

R-Studio, gelişmiş bir silinen verileri geri döndürme ve veri kurtarma programıdır.

Virüsler, zararlı saldırılar, donanım hataları veya işletim sistemi çökmesi sonucu kaybedilmiş önemli dosyaları kurtarmasıyla üne kavuşmuştur.

R-Studio Data Recovery, -FAT/NTFS (Windows), HFS/HFS+ (Mac), UFS1/UFS2 & Ext2FS/3FS dosya sistemlerini destekler ve yerel/ağ disklerinde kısımlar biçimlendirilmiş, hasar görmüş veya silinmiş olsalar dacirc;hi çalışır.

Yeni dosya kurtarma algoritması dosya kurtarmayı geliştirir ve sistem verilerinde tanınmayan dosyaları da kurtarır. Dinamik disk ve RAID disklerden, şifreli verileri, sıkıştırılmış verileri ve natif veri akışlarını kurtarma destekler. Dosyalar ve dosya sistemi yapıları (NTFS/FAT önyükleme sektörleri, MFT dosya kayıtları, MBR, LDM yapıları gibi) profesyonel disk HEX düzenleyici sayesinde görüntülenip düzeltilebilir. Genişletilmiş görüntüleme eklentisi, programı satın almadan önce kurtarılma şansı için bulunan dosyaların içeriğinin görüntülenmesini sağlar. Esnek parametre ayarları size veri kurtarma üzerinde tam kontrol sunmaktadır.

R-Studio Data Recovery 5.2 build 130701 sürümündeki yenilikler:

  • Dosya sıralaması
  • çok yönlü veri görüntüleme özelliği
  • Toplu dosya kurtarma desteği
  • Genişletilebilir bilinen dosya türleri
  • Ortak bulma/işaretleme penceresi

nbsp;

R-Studio Data Recovery indir
R-Studio Data Recovery için yapılan yorumlar (0)
Henüz yorum yazılmamış.
Lütfen yorumlarınızda R-Studio Data Recovery crack, R-Studio Data Recovery serial, license key gibi isteklerde bulunmayınız.
Copyright 2008 - 2016

indiRistan.Net