ZoneAlarm indir

Ücretsiz Güvenlik Duvarı

Ücretsiz güvenlik duvarı ZoneAlarm Free, bilgisayarınızı internet üzerinden gelen saldırılara karşı koruyan bir kalkan görevi görür.

ZoneAlarm Free, ADSL ya da kablolu internet bağlantısı bulunan bilgisayarınızı, bilgisayar korsanlarına karşı korumak üzere geliştirilmiş bir ücretsiz güvenlik duvarıdır. Birbiri ile ilişkili dört güvenlik hizmetinden oluşur: Güvenlik Duvarı, Uygulama Denetimi, İnternet kilidi ve bölgeler.
Güvenlik duvarı, bilgisayarınıza açılan kapıları kontrol eder ve sadece sizin başlattığınız bağlantı ve internet trafiğine izin verir.
Uygulama Denetimi, hangi uygulamaların interneti kullanabileceğini hangilerinin kullanamayacağını belirlemenize olanak verir.
İnternet kilidi, bilgisayarınızın başında kimse yokken ve kimse internet kullanmazken internet bağlantısını kilitlemenize olanak verir. İnternet kilidi özelliği bilgisayarınızın ekran koruyucusun devreye girmesi ile veya belli bir hareketsizlik süresinden sonra otomatik olarak başlamak üzere ayarlanabilir.
Bölgeler, bilgisayarınızdaki bütün etkinlikleri görüntüler ve internete bağlanmaya çalışan herhangi bir uygulama olduğunda sizi haberdar eder.
Program ayrıca çevrimiçi dolandırıcılık amacıyla kullanıcıları sahte internet sitelerine yönlendirmek için kullanılan bir yöntem olan host dosyası üzerinde değişiklik yapma işlemini engelleyen host dosyasını kilitleme özelliğini de içerir.

ZoneAlarm indir
ZoneAlarm için yapılan yorumlar (0)
Henüz yorum yazılmamış.
Lütfen yorumlarınızda ZoneAlarm crack, ZoneAlarm serial, license key gibi isteklerde bulunmayınız.
Copyright 2008 - 2016

indiRistan.Net