I Can Football indir

Online Futbol Oyunu

I Can Football birden fazla oyuncu ile online oynayabileceğiniz üç boyutlu bir futbol oyunu.

I Can Football, Vestel ve Sobee ortaklığında hazırlanmış ve eski dönemlerin mahalle maçları kültürünü yeniden canlandırmak, gençleri sosyal ilişki geliştirme arayışlarına katkı yapmak amaçlanmış.

Sunucuya bağlı halde bulunan oyuncuların, azami 11 e 11 takımlar oluşturarak birbirleriyle maç yapabildikleri oyunda, her oyuncu maç boyunca yalnızca tek bir futbolcuyu kontrol edebilmekte ve ancak maç başlamadan mevki tercihinde bulunabilmektedir. Başlama vuruşundan sonra girilen maçlarda, oyuncuya sistem tarafından rastgele bir mevki atanmaktadır. Maç sırasında kırmızı kart gören bir oyuncu, maç süresi tamamlanana kadar oyundan ihraç edilir.

Oynama Şekli

  • Oyunda amaç, çevrim içi durumdaki diğer oyuncularla kadrolar oluşturarak takım olabilmek ve maç boyunca oynadığımız mevkinin hakkını vererek galibiyete ulaşmaktır.
  • Hücum ederken, yerden pas vermek için S; havadan orta yapmak için A; şut çekmek için D; koşu yoluna pas atmak için Q tuşları kullanılıyor.
  • Savunma yaparken, top çalmak için D; kayarak top çalmak için A tuşları kullanılıyor.
  • Ayrıca futbolcuyu yönlendirmek için AŞAĞI OK, YUKARI OK, SAĞ OK ve SOL OK; koşmak içinse BOŞLUK tuşları kullanılmakta.
  • Oyunda kameraaçısını değiştirmek de mümkün. F2-F7 arasındaki tuşlar buna imkan tanıyor
I Can Football indir
I Can Football için yapılan yorumlar (0)
Henüz yorum yazılmamış.
Lütfen yorumlarınızda I Can Football crack, I Can Football serial, license key gibi isteklerde bulunmayınız.
Copyright 2008 - 2016

indiRistan.Net