Avast indir

Bedava Antivirüs Programı

Avast ile bilgisayarınızı ücretsiz bir şekilde her türlü tehtidlere karşı koruyabilirsiniz.

Avast ile internette gezinirken , maillerinizi kontrol ederken, dosya paylaşım programlarını kullanırken veya Messenger üzerinde dosya alışverişi yaparken güvende kalmanızı sağlar.

Son derece pratik ve çoğu bilgisayarda kurulu olan ve ücretsiz olmasıylada kategorisindeki diğer programların önünde yer alan Avast programı gelişmiş tarama ve algılama teknolojisine sahip antivirüs programıdır.

 Avast programı ile mesajlaşırken zararlı olan tüm içerikten korunabilir ve bilgisayarınıza anlık sızabilecek virüslere tam koruma sağlar. Anti-rootkit özelliği sayesinde ile programların içerisinde gelen zararlı kodları size bildirir.

Savunma Kalkanı ile bilgisayarınızdaki aktiviteleri gözlemleyerek program eğer şüpheli ise uygulamayı rapor eder ve silmenizi ister. 

Avast indirdikten sonra ücretsiz 1 sene boyunca kullanabilmek için Avast web sayfasına kayıt olarak e- posta adresinize gelen onay kodunu Avast programının açılışında gerekli alana girmelisiniz. Bu kodu bir kereligine girerek 1 sene boyunca ücretsiz kullanabileceksiniz.

Avast indir
Avast için yapılan yorumlar (0)
Henüz yorum yazılmamış.
Lütfen yorumlarınızda Avast crack, Avast serial, license key gibi isteklerde bulunmayınız.
Copyright 2008 - 2016

indiRistan.Net