Ares indir

Ücretsiz Dosya Paylaşım Programı

Ares programı ücretsiz dosya paylaşım programıdır.

Ares alanında son derece popüler ve bunuda hak eden bir dosya paylaşım programıdır. Ares kendi havuzundaki araştırmaları sonucunda sizlere çok fazla temiz ve güvenli kaynak buluyor ve indirmeniz için listeye alıyor. Ares programı ücretsiz ve Türkçe bir programdır ve kategorisindeki diğer programlara nazaran özellikle de mp3 indirme konusunda başarılı bir programdır.

 Ares programında dosyanızı indirirken örneğin bir film i indirdiğinizde dosyanın inmesinin bitmesine gerek olmadan oynatıcısı sayesinde filminizin kalitesi veya başka bir özelliği hakkında fikir elde edebileceksiniz.Programının eğlenceli bir yanı ise diğer indiren kullanıcılarla sohbet edebilirsiniz.

 Gayet makul bir yükleme ve aktarma hızı olan Ares programı güvenilir bir programdır ve güvenli bir ortamda dosya, film, müzik aktarımı yapabilirsiniz ve bunun için ares indirmeniz gerekmektedir. Ares aynı anda birden fazla kaynaktan indirme yapar ve buda sizin dosya indirme hızınıza olumlu açısından katkı sağlar.Ayrıca sahte dosyaları da tespit ederek sizi uyarır. Mp3 veya filminizi indirirken herhangi bir sebepten dolayı indirme işleminiz yarıda kalırsa daha sonra kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Shoutcast desteği sayesinde Ares üzerinden kendi kanalınızı oluşturabilirsiniz.

Program başlangıçta ingilizce olarak kurulur ve isterseniz settings sekmesinden General menüsüne gelerek Türkçe seçeneğini seçebilirsiniz.

Ares indir
Ares için yapılan yorumlar (1)
yorum avatar
Ares icin crazyy yorumu 09 Mart 2013, 01:11
ares indirdikten sonra mp3 indirme işlemi benım ıcın coook kolaylaştı saolunnn.
Lütfen yorumlarınızda Ares crack, Ares serial, license key gibi isteklerde bulunmayınız.
Copyright 2008 - 2016

indiRistan.Net