indiristan

Ares

Ücretsiz Dosya Paylaşım Programı

 
 
Sürüm
:
2.2.0
Dil
:
Türkçe
Boyut
:
3 MB
İşletim Sistemi
:
windows
Lisans
:
Ücretsiz
Paylaş
:

Ares programı ücretsiz dosya paylaşım programıdır.

Ares alanında son derece popüler ve bunuda hak eden bir dosya paylaşım programıdır. Ares kendi havuzundaki araştırmaları sonucunda sizlere çok fazla temiz ve güvenli kaynak buluyor ve indirmeniz için listeye alıyor. Ares programı ücretsiz ve Türkçe bir programdır ve kategorisindeki diğer programlara nazaran özellikle de mp3 indirme konusunda başarılı bir programdır.

 Ares programında dosyanızı indirirken örneğin bir film i indirdiğinizde dosyanın inmesinin bitmesine gerek olmadan oynatıcısı sayesinde filminizin kalitesi veya başka bir özelliği hakkında fikir elde edebileceksiniz.Programının eğlenceli bir yanı ise diğer indiren kullanıcılarla sohbet edebilirsiniz.

 Gayet makul bir yükleme ve aktarma hızı olan Ares programı güvenilir bir programdır ve güvenli bir ortamda dosya, film, müzik aktarımı yapabilirsiniz ve bunun için ares indirmeniz gerekmektedir. Ares aynı anda birden fazla kaynaktan indirme yapar ve buda sizin dosya indirme hızınıza olumlu açısından katkı sağlar.Ayrıca sahte dosyaları da tespit ederek sizi uyarır. Mp3 veya filminizi indirirken herhangi bir sebepten dolayı indirme işleminiz yarıda kalırsa daha sonra kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Shoutcast desteği sayesinde Ares üzerinden kendi kanalınızı oluşturabilirsiniz.

Program başlangıçta ingilizce olarak kurulur ve isterseniz settings sekmesinden General menüsüne gelerek Türkçe seçeneğini seçebilirsiniz.

4.5 editör puanı. 451904 kez indirildi.

Yazan YorumYorum Yap
crazyy ares indirdikten sonra mp3 indirme işlemi benım ıcın coook kolaylaştı saolunnn.

Ares indir

PROGRAM ARA


ÖNE ÇIKANLAR

© 2008-2014 İndiRistan.Net