indiristan

Adobe Flash Player

Flash oynatıcı programı

 
 
Sürüm
:
11.8
Dil
:
İngilizce
Boyut
:
1,79 MB
İşletim Sistemi
:
windows
Lisans
:
Ücretsiz
Paylaş
:

Adobe Flash Player programı web üzerindeki videodan oyunlara ve animasyonlara kadar her şeyi soruncuzca görüntüleyebilmeniz için gerekli olan eklentidir.
internet tarayıcınızdaki video, oyun gibi uygulamaları sorunsuzca çalıştırabilmek için Adobe Flash Player programına ihtiyacınız var ve bunun yanında Adobe Flash Player sayesinde Flash yazılımı tarafından oluşturulmuş olan içerikleri görüntüleyebilirsiniz.Flash player indirmeniz Youtube gibi sitelerdeki HD videoları sorunsuzca oynatabilmeniz için yeterlidir.

Eskiden Macromedia Flash Player olarak bildiğiniz Adobe Flash Player programı başta facebook ve youtube gibi siteler olmak üzere burdaki video veyahut oyunları çalıştırabilmek için Adobe Flash Player ı kurmanız gerekmektedir.
Eğer girdiğiniz sitelerde bulunan video player, reklam ve oyun gibi içeriklerin tarayıcınız tarafından görüntülenemiyor ise Adobe Flash Player eklentisini kurmanız yeterlidir.

Son zamanlarda sayıları oldukça artan Facebooktaki oyunların çoğu Flash ile geliştiriliyor ve bunların çalışabilmesi için Adobe Flash Player gereklidir.

4.5 editör puanı. 261954 kez indirildi.

Yazan YorumYorum Yap
qski android icin flash indirmek istiyorum fakat telefonda calismiyor nasil yukleyebiilirimm
indir flash indirmek istiyorumm
aslı flash player indirebildim sayenizde teşekkürler.
crazyy flash player indirdikten sonra gerekli işlemleri yaptım fakat hala oyunlar açılmıyor.

Adobe Flash Player indir

PROGRAM ARA


ÖNE ÇIKANLAR

© 2008-2014 İndiRistan.Net