Auslogics Disk Defrag indir

Auslogics Disk Defrag FAT 16, FAT 32 ve NTFS dosyalama sistemlerini kullanan sabit disklerin birimlerini birleştirebilen ücretsiz ve hızlı bir uygulama.

Kullanıcı dostu arayüzü ile kolayca kullanılabilen bir uygulama olan ve Windows un disk birleştiricisinden hissedilir derecede hızlı çalışan Auslogics Disk Defrag, Vista dahil tüm güncel Windows sürümlerini destekliyor.

Diski birleştirme sırasında ve sonrasında detaylı bilgi veren ve rapor sunan bu güçlü program işletim sisteminin ve uygulamaların çalışmasında performans artışı sağlıyor. Geliştirilmeye devam eden programın bellek kullanımı da en aza indirilmiş durumda.

Programın 1.5 sürümü ile birlikte birleştirme algoritması %5 oranında geliştirilmiş bulunuyor ayrıca birleştirme işleminden önce temporary(geçici) dosyaların kaldırılması ve kaynak kullanımını ayarlama (low, normal, high) özellikleri de programa eklenmiş durumda.

Auslogics Disk Defrag indir
Auslogics Disk Defrag için yapılan yorumlar (0)
Henüz yorum yazılmamış.
Lütfen yorumlarınızda Auslogics Disk Defrag crack, Auslogics Disk Defrag serial, license key gibi isteklerde bulunmayınız.
Copyright 2008 - 2016

indiRistan.Net